Mi minden történik egy múzeumban?
Eddig azt hitte, hogy a múzeum csak kiállítás, pénztár, programok?
Nézze meg velünk a “színfalak” mögötti múzeumi világot! Mi van a pincéből nyíló titkos folyosókon?
Bemehetnek-e a látogatók a középkori szakkönyvtárba? Hol gyűjtjük a múzeum történetére vonatkozó anyagot?
Mire van szüksége a restaurátoroknak a munkához? Hol és hogyan őrizzük az ásatásokon előkerült rengeteg leletet?
Ha eljön, bejárhatja velünk a pincétől a padlásig a múzeum otthonát, s a főigazgatói irodából megcsodálhatja Európa egyik legszebb fővárosi panorámáját.

2024.10.27.

kulisszák mögött